شرکت پارکت لمینت ای جی تی در سال ۱۹۸۴ در شهر انتالیا ترکیه تاسیس گردید. این شرکت از ابتدای تاسیس با تفکر رشد و توسعه و کیفیت بالا سعی کرد تا سرآمد شرکت های تولیدی در این قسمت باشد.ام دی اف هایگلاس AGT از نخستین و بهترین محصولات شرکت پارکت لمینیت ای جی تی بود که توانست شهرت جهانی پیدا کند.

با تولید در و پروفیل و ام دی اف و لمینت به یک مجموعه کامل در این قسمت مبدل گردیده است.هم اکنون شرکت در زمینی به مساحت ۴۰۰ هزار متر مربع با قدرت به کار خود ادامه می دهد. این شرکت در ابتدا با هایگلاس ای جی تی وارد بازار ایران گردید که آقای پارکت لمینیت از همان ابتدا به پخش این محصول پرداخت که بسیار موفق عمل کرد …
یکی از معتبرترین کارخانجات تولید MDF و پارکت لمینت در دنیا شرکت AGT می باشد و مصرف بالای پانل های MDF در صنعت دکوراسیون به عنوان برند درجه یک متداول شده است.


مشخصات پارکت لمینت ای جی تی ( agt )


پارکت لمینت AGT  دارای استاندارد AC4/AC3 می باشند و مقاومت نسبتا خوبی در برابر هر گونه سایش و فرسایش در طول زمان دارد. تمام محصولات AGT در ترکیه تولید می شود و باعث شده مصرف کنندگان بدون هر گونه شبهه این برند را انتخاب کنند. طول تایل لمینت AGT معادل ۱۲۰ سانتی متر و عرض تایل های لمینیت ۲۰ سانتی متر می باشد و در هر بسته ۸ عدد تایل پارکت لمینت قرارداده اند و سطح قابل پوشش توسط هر بسته در حدود ۱٫۹ متر مربع می باشد.
پارکت لمینیت AGT دارای تنوع زیادی به خصوص از نظر زیبایی نقوش پارکت می باشد حالت طبیعی بودن و گره های چوب در بعضی از تایل های  لمینت AGT را به عنوان یکی از برندهای معتبر بخصوص در کشور ایران تبدیل کرده است.

ویژگی پارکت لمینیت ای جی تی 


ویژگی ضد آنتی باکتریال بودن نیز از دیگر مزایای پارکت  AGT می باشد. اخیرا مباحث محیط زیستی و دوستدار محیط زیست بودن خیلی با اهمیت شده است و برای عموم مردم نیز مهم می باشد که محصولی که خرید می کنند به محیط طبیعی انسان ها ضرری وارد نکند. نوع فرآیند تولید HDF را به گونه ای کرده اند که تخته های تولیده ی شده ی فیبر فشرده دارای انتشار کمتر گاز فرمالدئید در محیط باشد.

همان طور که همه میدانیم فرمالدئید گاز مطلوبی برای سلامت انسان نمی باشد و برندهای پارکت لمینت توانسته اند تا درجه ی A پلاس دوستدار محیط زیست بودن را دریافت کنند. از طرف دیگر از نظر فنی نیز می توان بیان کرد که نصاب های حرفه ای بخوبی دریافته اند که برای نصب پارکت لمینت AGT مشکلی از هر لحاظ اتفاق نمی افتد و قیمت مناسب در کنار زیبایی طرح ای جی تی  را به عنوان یکی از بهترین ها در ایران مبدل کرده است.